Apartmány na Vranovské přehradě

Chcete strávit dovolenou u vody? Vyberte si Vranovskou přehradu v krásném prostředí Podyjí. Ubytujeme vás v moderně zařízených apartmánech a k dispozici vám bude venkovní bazén. Penzion Sandra je nově rekonstruovaná zotavovna Rovnost, jen pár metrů za městečkem Štítary, v okrese Znojmo.
 Hostům je k dispozici výčep a bar.

Jaké nabízíme ubytování?

Apartmány Sandra, které disponují kapacitou pro 66 hostů. Na výběr máte z těchto ubytovacích jednotek:
- sedmi 2-lůžkových studií s manželskými lůžky
- třinácti 4-lůžkových apartmánech se dvěma ložnicemi, v jedné ložnici s manželskou postelí a ve druhé ložnici se samostatnými lůžky, možnost přistýlky.

Studia a apartmány jsou vybaveny kromě příslušného počtu lůžek vstupem na balkon, vlastním kuchyňským koutem s jídelním posezením, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou. Samozřejmostí každého studia je vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatnou toaletou. Apartmán č. 1 je bezbariérový.

Všechny pokoje jsou situovány na jižní stranu, s výhledem do lesa směr přehrada, která je vzdálená 200 m. Nejbližší restaurace se nachází 150m směr přehrada.

Apartmán s 2 ložnicemi

Velikost: 45 m²
Ložnice 1
1x Manželská postel
Ložnice 2
2x Jednolůžková postel - Možnost spojit do dvojlůžka
Vybavení
Balkon, Internet WIFI
Koupelna s toaletou
Sprcha, Umyvadlo, Toaleta
Kuchyň
Elektrický vařič, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Jídelní sezení

Studio

Velikost: 18 m²
Ložnice
1x Manželská postel
Vybavení
Balkon, Internet WIFI
Kuchyňský kout
Elektrický vařič, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice, Lednička, Jídelní sezení
Koupelna
Sprcha, Umyvadlo
Samostatná toaleta

Pro ubytované hosty k dispozici

Parkování v oploceném areálu zdarma

Úschovna kol

Bezplatná WiFi síť

Dětské hřiště

Venkovní hřiště – nohejbal, volejbal, badminton, petang

Venkovní bazén (12 m x 6 m)

Možnost táborového ohně a venkovního grilování

Hostům je k dispozici výčep

Dvě společenské místnosti

Všichni ubytovaní hosté mohou během pobytu využívat dvě společenské místnosti nacházející se v přízemí objektu. Hlavní společenská místnost disponuje televizorem se satelitním příjmem, pohovkami, křesly, CD přehrávačem a rádiem s možností vstupu na terasu s posezením. Druhá společenská místnost je vybavena křesly, stoly a pohovkami. V přízemí se nachází také dětský koutek s hračkami, stolem s židlemi a dětským plastovým domečkem. Pro nadšence stolního tenisu jsou připraveny 4 stoly.
televizor se satelitním příjmem
pohovky, křesla
CD přehrávač a rádiem
vstupu na terasu s posezením
dětský koutek s hračkami a plastovým domečkem
4 stoly na stolní tenis

Na požádání

V případě, že přijdete s jízdními koly a lyžemi, tyto si odložíte v místnosti na to připravené. Na vyžádání vám zapůjčíme dětskou postýlku a židličku na krmení. Pokud budete potřebovat vyprat a vyžehlit prádlo i tuto službu vám po dohodě umíme zabezpečit.

Užitečné informace

Pobyt s domácím zvířetem není povolen

Kouření NENÍ povoleno

Kontakt

Vaše ubytování na Vranovské přehradě je nyní rozšířeno o Apartmánový dům Sandra. Nachází se kousek od Vranovské pláže. Příjezd do apartmánového domu je přes obec Lesná, Šumná, Štítary, kde pak za obcí odbočíte vlevo a dáte se první nebo druhou odbočkou vpravo.

Máte dotazy? Napište nám!

Apartmánový dům SANDRA

Mobil: 734 807 680
E-mail: ortea@seznam.cz
Adresa: Štítary 736, 671 02

Provozovatel Ortea spol. s.r.o
Vranovská 13
614 00 Brno
IČ: 63482428
DIČ: CZ 634 824 28
Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně, spisová složka C 21017, dne 15. prosince 1995

Rezervace pobytů

+420 734 807 680

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ust. §14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů):

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je
Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 796/44, 110 00 Praha 1, e-mail: adr@coi.cz, web: https://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

© 2020 Apartmány Sandra | Vyrobilo studio
check-square